Bemutatkozás

„A gyermek olyan, mint egy pillangó a szélben. Néhány magasabbra tud repülni, mint mások, de mindegyik a legjobb tudása szerint repül.
Miért is hasonlítanád össze őket? Mindegyik más. Mindegyik különleges. Mindegyik gyönyörű.” (Ismeretlen szerző)

Óvodánk Magyarország egyik legszebb táján, a Mátraalján egy 1600 lakosú faluban, Szűcsiben található a Kecskekő lábánál, a Hársas patak mellett.
Az óvoda környezete remek kirándulóhelyet ad, ahol minden évszakban megcsodálhatjuk a természet szépségét. az évszakokra jellemző változásokat, növényeket, állatokat, kerti munkákat, sétálhatunk a friss levegőn, hallgathatjuk a patak csobogását. A szomszédban baromfiudvar található, de rendszeres látogatói vagyunk a lovas tanyának.
Szép, nagy udvarunkon különféle játékeszközök adnak lehetőséget a gyermekek számára, életkoruknak megfelelő szabadidős tevékenységekre.
Két, általában vegyes életkorú csoportot működtetünk. Férőhelyünk alapján már 2,5 éves kortól is fogadjuk a gyermekeket.
Tágas, jól felszerelt tornaszobánk sokféle lehetőséget biztosít napi mozgástevékenységeinkhez.
A gyermekeket szeretettel, derűs légkörben fogadjuk, a humor részese mindennapjainknak.
Erdélyiné Laszkács Erika
Óvodavezető

Szűcsi Óvoda

Cím:

3034 Szűcsi, Táncsics Mihály utca 6.