Beiratkozás

Az óvoda a gyermek hároméves korától a tankötelezettség kezdetéig nevelő intézmény, amely a gyermeket fokozatosan, de különösen az utolsó évében az iskolai nevelés-oktatásra készíti fel. Az óvoda felveheti azt a gyermeket is, aki a harmadik életévét a felvételétől számított fél éven belül betölti, feltéve, hogy minden, a településen lakóhellyel, ennek hiányában tartózkodási hellyel rendelkező hároméves és annál idősebb gyermek óvodai felvételi kérelme teljesíthető.

A jelentkezéshez szükséges okmányok:
  • a gyermek nevére kiállított, állandó lakcímet igazoló kártya
  • a szülő nevére kiállított személyi azonosítót és lakcímet igazoló hatósági igazolvány
  • a gyermek TAJ kártyája

A Fenntartó által meghatározott beiratkozási időpontot legalább 30 nappal a jelentkezés előtt nyilvánosságra hozzuk.

Az óvodába való felvételről az óvoda vezetője írásban, Felvételi Határozat formájában értesíti a szülőt, a beíratást követő 10 napon belül.

A beiratkozást követően a gyermekek és a szülők lehetőséget kapnak arra, hogy közvetlen betekintést nyerjenek az óvoda életébe augusztus utolsó hetében.

Szűcsi Óvoda

Cím:

3034 Szűcsi, Táncsics Mihály utca 6.